Loading color scheme

Nabídka tréninků ve Vrhačské akademii

Nabídka tréninků ve Vrhačské akademii

Jsme skvělý tým mladých sportovců a trenérů, kteří chtějí dokázat velké věci. I ty se můžeš stát jednim z nás.

Již před 3 lety jsme rozjeli projekt Vrhačská akademie pod atletickým oddílem SSK Vítkovice. Jejím členům členům chceme poskytnou kvalitní tréninkové podmínky a důkladně je připravit na závody. Akademie 2-3x ročně pořádá soustředění a nad rámec zajišťujeme dětem rehabilitační a regenerační služby. Akademie spolupracuje s odbornými lékaři a fyzioterapeuty.

Pro letošní rok nabíráme děti 2010 a starší.

Ve Vrhačské akademii trénuje 5 trenérů, kteří se podílejí na tréninku dětí.
Tréninky probíhají 2-3x týdně dle věku atletů na vrhačském hřišti AK SSK Vítkovice (vedle Ridery), na Městském stadióně, v atletické hale, v posilovně a v tělocvičně Sportovního gymnázia. Náplň tréninků je kondiční, technická a v pozdějším věku speciálně silová příprava.

Rozpis tréninků od září najdete ZDE
V pátky co 14 dní (liché týdny) máme fyziotréninky a v sudé týdny máme wellnes na Rideře.

Info o nás:

Ostravští vrhači mají v republice skvělé jméno. Už v žákovských kategoriích vrhači získávají pravidelně medailové umístění na Mistrovstvích České republiky, účastní se Mezistátních utkání a mezinárodních mítinků. I ve starších kategoriích máme velké úspěchy. Atleti se pravidelně zúčastňují závodů v ČR a v zahraničí na světových akcích.
Zrovna o minulém víkendu proběhlo Mistrovství České republiky mládeže, kde naši vrhači posbírali 5 medailí. Rovněž jsou vrhači velmi silnou oporou v soutěžích družstev.

Jestli se chceš přidat do našeho týmu a dokázat velké věci, budeme rádi.

Přihlášky probíhají na stránkách žactva AK SSK Vítkovice ZDE. Přihlášku vyplňte, vyberte si skupinu a do poznámky uveďte Vrhačská akademie.

Romana Grómanová - trenérka atletického klubu SSK Vítkovice
tel. 723 211 592