Loading color scheme

18.10.2020 - Individuální tréninky na doma

18.10.2020 - Individuální tréninky na doma

Po 14-ti dnech volna nám mělo dnes začít podzimní soustředění. Bohužel je současné období nepříznivé a musíme zůstat doma.

Protože počet nakažených covidem docela rychle narůstá, chceme tomuto aspoň trošku předcházet. Proto jsme pro naše vrhače připravili individuální tréninky na doma. No a pokud se nám podaří zprovoznit aplikaci, budou tréninky probíhat i online. Uvidíme, jak dlouho bude toto období trvat. Vše se bude odvíjet podle aktualní situace a nařízení vlády.

Na každý den budete mít na stránkách www.jsemvrhac.cz připravený trénink, který je třeba absolvovat. Aby jste se dostali k individualním tréninkům, je nutné se přihlasit na účet www.jsemvrhac.cz, který jsme Vám vytvořili. Přihlašovací údaje Vám pošleme ve zprávě na Váš mobilní telefon a návod pro přihlášení naleznete v příloze tohoto článku.

Zároveň vyhlašujeme soutěž o nejpoctivějšího vrhače. Soutěž je připravena jak pro malé tak velké vrhače. Po absolvování každodenního tréninku je nutné ihned poslat foto, jak cvičíte. Každý večer bude na webu  po přihlášení v menu PRO ČLENY - NEJPOCTIVĚJŠÍ VRHAČ viditelné, kdo má splněno. Ten vrhač, který bude mít nejvíce splněných tréninků, dostane odměnu :-). Doufáme, že všichni budete hrát fér. Foto pošlete mailem, přes whatsapp, MMS nebo viber Romči.