Loading color scheme

Skupina 2008

12.9.2020 - Závody družstev ml. žactva a tréninky

Pondělí - trénink klasika - předzávodní

Úterý - závod Frýdek - viz. níže

Čtvrtek - trénink klasika 

Pátek - fyziotrénink od 15 hodin - tělocvična Sportovního gymnázia, Volgogradská 2631/6, Ostrava - Zábřeh - mapka ZDE.

Závody, které nás čekají:

28.9. - Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactvo - Olomouc - pro vybrané
4.10. - Mistrovství Moravy a Slezska družstev ml. žactva - Blansko 

V úterý 15. září proběhne ve Frýdku závod družstev mladšího žactva.
Autobus pojede od stadionu ve 13:30 hod - sraz ve 13.20 hod. Předpokládaný návrat je po 19. hodině.
Sebou si vemte sportovní oblečení, dres, svačinu a pití.

Prosím, potvrďte mi účast během dnešního dne

Propozice najdete ZDE.

Mladší žactvo
A Hammond Martin koule míček oštěp
A Pavlišinec David koule míček 300m
A Hranický Václav koule míček oštěp
A Mocek Martin koule míček oštěp
A Gašman Vojtěch domluva s paní Šulcovou
B Rybka David koule míček oštěp

A Adámková Barbora - koule míček oštěp
A Červenková Karolína - koule míček oštěp
A Fridrichová Kateřina - koule míček oštěp
A Jurčová Viktorie - koule 800m oštěp
A Ustrnulová Markéta - koule míček oštěp
A Bartková Julie - domluva s Honzou Kotalou
A Gelnarová Adriana - koule míček oštěp
B Klosová Nikola - koule míček oštěp
B Kovalčíková Kateřina - koule míček oštěp
B Navrátilová Emma - koule míček oštěp
B Skleničková Bára - koule míček oštěp
B Pyrtová Klára - koule míček oštěp
B Hořinková Natálie - koule míček oštěp

5.9.2020 - Tréninky a závody v následujícím týdnu

Pondělí: trénink v klasickém čase. Kdo má objednané lístky na tretru dostane na tréninku.

Úterý: Zlatá tretra

Středa - pouze pro oštěpaře

Čtvrtek: trénink v klasickém čase

Pátek: wellnes ještě není

 

5.9.2020 - EKAG - info, doprava

EKAG Brno 7. a 8.9.2020  
     
  Pondělí 7.9.2020 Úterý 8.9.2020
Alča Stehnová koule 9:15  
Simon Rychecký koule 12:15  
Péťa Bílský koule 12:15  
Kiki Šandorová koule 10:45 oštěp 9:00
Martin Hammond oštěp 10:15  
David Pavlišinec oštěp 10:15  
Barča Adámková 150m kvalifikace 17:45 oštěp 12:00
150m finále 15:45
Klárka Pyrtová míček kvalifikace 13:00 míček finále 13:30
Julča Bartková míček kvalifikace 13:00 míček finále 15:00
Martin Mocek míček kvalifikace 14:15 míček finále 15:00
     
Kája Červenková   oštěp 12:00
Market Ustrnulová   oštěp 12:00
Viki Jurčová   oštěp 12:00

Do finále se dostává pouze 8 nejlepších v kvalifikaci!!!

Celkový časový rozpis najdete ZDE.

     
Odjezdy v pondělí:    
Romča Grómanová 6:15 hod Městský stadión u posilovny: Alča, Péťa, Simon
pan Pavlišinec 7:15 hod Městský stadión u posilovny: Kiki, Martin Ha., David Pa.
Martin Adámek 10:00 hod Městský stadión u posilovny: Klárka, Barča A., Julča
Mockovi: jedou po vlastní ose  
     
Odjezdy v úterý:    
Aďa Prudká 6:00 hod Městský stadión u posilovny: Kiki a pokud se do finále dostanou Klárka a Julča na míčku
pan Jurča 9:00 hod Městský stadión u posilovny: Market, Viki, Kája, Barča A.
Mockovi: jedou po vlastní ose  

1.9.2020 - Závody družstev ml. žactva

Ve čtvrtek 3.9. proběhne v Třinci 3. kolo družstev mladšího žactva.
Autobus pojede od stadionu ve 13:00 hod - sraz ve 12:50 hod. Předpokládaný návrat je po 20. hodině.
Sebou si vemte sportovní oblečení, dres svačinu a pití.

Prosím, potvrďte mi účast nejpozději do zítřejšího poledne. 

V příloze najdete propozice.

Mladší žactvo
A Hammond Martin koule míček oštěp
A Pavlišinec David koule míček 300m
A Hranický Václav koule míček oštěp
A Mocek Martin koule míček oštěp
A Gašman Vojtěch domluva s paní Šulcovou
B Rybka David koule míček oštěp

A Adámková Barbora - koule míček oštěp
A Červenková Karolína - koule míček oštěp
A Fridrichová Kateřina - koule míček oštěp
A Jurčová Viktorie - koule 800m oštěp
A Ustrnulová Markéta - koule míček oštěp
A Bartková Julie - domluva s Honzou Kotalou
A Gelnarová Adriana - koule míček oštěp
B Klosová Nikola - koule míček oštěp
B Kovalčíková Kateřina - koule míček oštěp
B Navrátilová Emma - koule míček oštěp
B Skleničková Bára - koule míček oštěp
B Žváčková Klára - koule míček oštěp
B Hořinková Natálie - koule míček oštěp

Attachments:
Download this file (44835.pdf)44835.pdf[ ]178 kB

26.8.2020 - Školní rok 2020/2021

Tréninky zahájíme oficiálně již od 31.8.2020.. 

Rozpis tréninků maloši (2008, 2009):
Letní provoz od 11.3.
   Pondělí: 15:30 - 17:00 Městský stadión - vrhačská louka
   Čtvrtek: 15:30 - 17:00 Městský stadión - vrhačská louka
Zimní provoz od 15.11.
   Pondělí: 17:30 - 19:00 Atletická hala - sraz v 17:20 na recepci
   Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Atletická hala - sraz v 17:20 na recepci

Wellnes a fyziocvičení upřesním - pátky od 15 hodin.. 

Co nás čeká:

3.9. 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK, Třinec
7.-8.9.2020: Ekag, Brno, zavodi: MARTIN, KLÁRKA, JULCA.

15. 9. 4.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK, Frýdek

23.9 Finále Krajského vrhačského poháru, Frýdek-Místek
28. 9. Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva, Olomouc

Mikiny a trička

- má někdo zájem o novou mikinu a tričko? Cena 1000,- Kč. Odkaz ZDE

Fotky na webu vrhačů
- pokud někdo chce aktualizovat svou fotku na webu Vrhačské akademie, pošlete mi ji.

 

22.8.2020 - Soustředění Třinec

Odjezd: pondělí 24.8.2020 po závodech - cca v 18hodin - Ubytovna Pod Břehem,  ul. Pod Břehem 796, Třinec

Odvoz v pondělí zajišťují: trenérky Aďa a Romča, Fridrichovi, Pavlišincovi, Adámkovi, Jurčovi, Bílští

Návrat: pátek 28.8.2020 v 16 hodin z atletického stadiónu v Třinci

Odvoz v pátek zajišťují: trenérky Aďa a Romča, Fridrichovi, Pannovi, Barkovi - může ještě někdo?

Sebou si vemte: sportovní oblečení a tenisky na dvoufázový trénink, oblečení na běžné užití, plavky, ručníky, hygienické pomůcky, hrnek, příbory, plastový plytký talíř. Další věci dle uvážení.